grafické studio v Ostravě

SEO optimalizace - lepší umístění stránek ve vyhledávačích

Kvalitní web stránka má tři důležité části: přitažlivý design, smysluplný obsah a SEO optimalizaci. SEO optimalizace je postup, jak co nejlépe přizpůsobit stránku vyhledávacím robotům. Zkráceně jde o to, aby vaše stránka po zadání klíčových slov a frází byla vyhledávačem nalezena na co nejlepší pozici.

Budování dobré pozice začíná samotným návrhem stránky. Záleží na technologii výroby stránky, na grafickém zpracování, na struktuře textu. Dnes již nestačí vyplnit správně klíčová slova, některé vyhledávače (a zvláště Google - nejsilnější vyhledávač) je již uplně ignorují.

V našem studiu se snažíme navrhovat strukturu stránky tak, aby byly splněny podmínky pro dobrou SEO optimalizaci. Bez dobré pozice stránky málokdo navštíví, je to zbytečná práce.

Příkladem dobré optimalice jsou např. tyto stránky - www.goj.cz

Cílem SEO optimalizace bylo dostat frázi grafické studio Ostrava na co nejlepší místo. Výsledkem je 2. pozice na Seznamu a 1. pozice na Google (aktuální pozice se můžou mírně lišit).

Nabídka SEO optimalizace

Vhodně provedenou optimalizací výrazně zvýšíte návštěvnost stránek. U již existujících web stránek provádíme prvotní analýzu zdarma (zjištění pozic ve vyhledávačích, analýza kódu, celková síla webu). Následně lze vypracovat doporučení pro zlepšení. U nových stránek je optimalizace samozřejmostí.

Přehledně zpracovanou nabídku SEO optimalizace najdete také na stránce SEO optimalizace stránek. Jsou zde uvedeny postupy optimalizace a přehledné ukázky pozicí ve vyhledávačích na zvolená klíčová slova afreáze.

 

SEO optimalizace Ostrava
grafické studio Ostrava
webdesign Ostrava
galerie grafických prací
grafické návrhy
loga (korporátní design)
grafické manuály
www stránky, webdesign
tiskové práce
potisk CD (DVD) - obaly
výsekové složky, ražba
GALERIE
grafické a tiskové práce v Ostravě
© Radovan Goj // radek@goj.cz // tel.: 603 493 125
grafik Radovan Goj Ostrava
uvodgrafické práce Ostravawebdesign Ostravaseo optimalizace web stránektisk Ostravagalerie grafického studiareference grafické studio Ostravakontakt grafické studio v Ostravě